شماره دانشپذیری :

ثبت نام کارشناسی ارشد

دوره های آمادگی فراگیر پیام نور
ثبت نام کلاس های آمادگی فراگیر پیام نور ترم پائیز سال 96-1395 در 175 رشته / گرایش تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد آغاز گردید.
در راستای تحقق اهداف سازنده نظام آموزش عالی کشور، موسسه آموزش عالی آزاد مبین با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان قوی ترین و تخصصی ترین مرکز برگزاری دوره های آمادگی فراگیر پیام نور اقدام به ارائه خدمات خود در سراسر کشور برای متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد در رشته های زیر می نماید.

رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد
گروه مدیریت، اقتصاد و حسابداری: مدیریت MBA ، مدیریت اجرایی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت دولتی ، مدیریت فناوری اطلاعات ، حسابداری و ...
گروه فنی و مهندسی: مهندسی برق - الکترونیک ، مهندسی عمران - کلیه گرایش ها ، مهندسی مکانیک - کلیه گرایش ها ، مهندسی کامپیوتر- نرم افزار، مهندسی صنایع - کلیه گرایش ها و ...
گروه الهیات و معارف اسلامی: حقوق جزا و جرم شناسی ، حقوق خصوصی ، حقوق بین الملل ، فقه و مبانی حقوق اسلامی ، علوم قرآن و حدیث و ...
گروه علوم پایه: شیمی - کلیه گرایش ها ، ژنتیک ، بیوشیمی ، زیست فناوری - میکروبی ، فیتوشیمی ، ریاضی - کلیه گرایش ها ، فیزیک - کلیه گرایش ها و ...
گروه علوم تربیتی و روانشناسی: روانشناسی بالینی ، روانشناسی عمومی ، روانشناسی تربیتی ، علوم تربیتی - مدیریت آموزشی ، برنامه ریزی درسی ، تربیت بدنی و علوم ورزشی، مدیریت ورزشی - کلیه گرایش ها، آسیب شناسی ورزشی - حرکات اصلاحی و ...
گروه ادبیات و زبان خارجه: آموزش زبان انگلیسی ، زبان و ادبیات فارسی - کلیه گرایش ها ، زبان و ادبیات انگلیسی و ...
گروه علوم اجتماعی: مدیریت رسانه ، جامعه شناسی ، علوم سیاسی ، تاریخ ، جغرافیا و برنامه ریزی شهری - کلیه گرایش ها و ...
گروه معماری و هنر: مهندسی معماری ، پژوهش هنر و طراحی شهری
 
برای کسب اطلاعات جامع از رشته تحصیلی مورد نظر خود شامل معرفی رشته، منابع آزمون، واحدهای ارائه دهنده، دپارتمان اساتید و ... اینجا را کلیک نمائید.

خدمات آموزشی موسسه آموزش عالی آزاد مبین
کتاب های آموزشی
موسسه آموزش عالی آزاد مبین توسط برترين اعضای هيئت علمی دانشگاه های سراسر کشور اقدام به تهيه و چاپ کامل ترين کتاب ها و جزوات کمک درسي شامل بهترين منابع آزمون، شرح و بسط مباحث، بانک سوالات امتحانی طبقه بندی شده و نمونه سوالات سنوات قبل به همراه سوالات آزمون اسفند 1394 با پاسخ های کاملاً تشريحی نموده است.
 

آزمون های شبیه سازی شده     
یکی ديگر از خدمات انحصاری این مرکز برگزاری آزمون های شبيه سازی شده منظم به شيوه آزمون فراگير پيام نور است. اين آزمون ها در 3 مرحله و به صورت طبقه بندی شده انجام و کاملاً بر اساس استانداردهای آزمون فراگير پيام نور است و اجرای آن در محيط های استاندارد دانشگاهی انجام می گيرد. تشابه سبک طراحی سوالات این آزمون ها با آزمون اصلی یکی از خصوصیات اصلی آن است. 

  
 
طرح بیمه کیفیت
پس تجزیه و تحلیل خدمات ،کیفیت بالای آموزش و آمار ورودی های دانشگاه پیام نور از این مرکز، همچنین کسب عنوان برند برتر فراگیر پیام نور، کارشناسان بیمه طی یک قرارداد انحصاری در سطح کشور تنها دانش پذیران فراگیر پیام نور این مرکز که مایل به استفاده از بیمه کیفیت باشند را  بیمه می نماید.در صورت احراز شرایط و عدم قبولی در آزمون فراگیر پیام نور ، مبلغ شهریه پرداخت شده بابت حضور در کلاس ها به داوطلب عودت می گردد. برای اطلاع از شرایط این بیمه با مشاوران مرکز تماس حاصل گردد.   

نحوه ثبت نام
دوره های حضوری
این مرکز با بهره گیری از اعضای هیات علمی دانشگاه ها و برترین اساتید کشور اقدام به برگزاری کلاس های حضوری  با بالاترین ساعات و استاندارد آموزشی نموده است.
در این کلاس ها علاوه بر تشریح کامل دروس ، نمونه سوالات سنوات قبل و بانک سوالات امتحانی  دانشگاه پیام نور و همچنین برگزیده نکات درسی تدریس می گردد.
مدارک لازم جهت ثبت نام : دو قطعه عکس، یک برگ کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی.
داوطلبانی که مایل به شرکت در این دوره می باشند می توانند همه روزه به جز جمعه ها و ایام تعطیل با تلفن روابط عمومی به شماره 82155-021 تماس حاصل گرفته و با در دست داشتن مدارک لازم به دفتر مرکزی به آدرس زیر مراجعه نمایند:
دفتر مرکزی : بالاتر از میدان ولیعصر، جنب سینما آفریقا، کوچه  عتیقی نژاد، پلاک 5 ، موسسه آموزش عالی آزاد مبین

دوره های مکاتبه ای
موسسه آموزش عالی آزاد مبین با  همکاری نشر سیمیا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بسته های جدید آموزشی را شامل کتب کمک درسی،  دفترچه مشاوره تخصصی ، 3 مرحله آزمون شبیه سازی شده مطابق با آخرین تغییرات منابع دانشگاه پیام نور، ، جهت ارائه به دانش پذیران تدوین و تولید نموده است .
متقاضیانی که مایل به دریافت بسته های مکاتبه ای این مرکز می باشند، می توانند همه روزه به جز جمعه ها و ایام تعطیل با تلفن روابط عمومی به شماره 82155-021 تماس حاصل نمایند.
 
طراحی سایت : گروه وبین